Багато питань в аск дівчині

Велика підбірка цікавих питань в аск дівчині. На випадок коли не знаєш про що запитати дівчину.

Ким ти будеш у наступному житті?

Від чого ти червонієш?

Ти боїшся людей?

Читати повністю »

Анонімні питання в аск.фм

Підбірка з 15 – ти нових питань , які можна задати анонімно на сайті аск.фм друзям і знайомим.

Читати повністю »

36 цікавих питань в аск та спрашивай

Чергове оновлення нашої колекції питань в аск.фм та спрашивай.ру. Цікаві питання для друзів та незнайомців.

  1. Чому, то єдине, що ми не маємо, заважає нам насолоджуватися всім тим, що ми маємо?
  2. Ти зайшла в одні двері і зрозуміла, що потрапила в душову, де миються близько 100 атлетичних молодиків-спортсменів, а коли сіпнулася назад, зрозуміла, що дверцята зачинилися. Твої дії?
  3. Про яку обіцянку ти шкодуєш?
  4. Читати повністю »

Питання дівчині

Не знаєте які питання дівчині на спрашивай.ру або аск.фм? Тоді радимо вам використовувати наші перевірені питання, Ви неодмінно знайдете щось цікаве.
Читати повністю »

Нові питання для хлопців і дівчат

Чергове оновлення нашої колекції питань. У даному пості усі питання розбиті на дві категорії – питання для хлопців і питання для дівчат. Ця замітка буде цікава як хлопцям так і дівчатам. Збережи ці питання як закладку у соц. мережі і у тебе більше не буде проблеми придумати якесь особливе цікаве і оригінальне питання в аск чи спрашивай.

Читати повністю »

12 цікавих питань для дівчат

12 цікавих питань, що можна задати дівчатам у аку або спрашивай. Дана підбірка включає тільки серйозні питання, що стосуються взаємин взаємин між людьми. Дані питання підійдуть на випадок, якщо ти хочеш познайомитися з дівчиною або просто довідатися про неї більше.
Читати повністю »

Яке питання задати дівчині?

Якщо у тебе стоїть проблема “Яке питання задати дівчині?”, то декілька цікавих питань можна знайти тут. Збережи десь їх і більше не будеш мучитися що запитати дівчину.  Питання, що заставлять задуматися та описати своє рішення. Дізнайся про дівчину більше.
Читати повністю »

Розумні і серйозні питання

Іноді в житті треба відходити від гумору і пустощів. Не дарма ж психологи говорять, що людина, яка постійно віджартовується, страждає сильними комплексами і має достатньо сумне життя. Тільки отримавши відповіді на глибокі і якоюсь мірою мудрі питання, ви зможете зробити певні висновки про погляди на життя людини. Взагалі кожній людині непогано хоча б зрідка заглядати у своє життя і замислюватися над тим, що хвилює. Тому не соромся і сміливо задавайе на аск.фм  розумні питання.

Читати повністю »

Смішні, прикольні питання

Смішні, прикольні питання здатні підняти настрій всім. Найчастіше їх задають знайомим людям і друзям. Тут вже неважливо здогадається людина, що це ви задали питання чи ні. Зрозуміло, що прикольні питання треба задавати людям з нормальним почуттям гумору.

Читати повністю »