Питання подрузі

rgO5Whu7NRY
Декілька питань для подруг в аск та спрашивай

1. Хто красивіша: ти чи твоя найкраща подруга?
2. Що ти цінуєш в друзях?
3. За що ти не пробачиш друзям ніколи?
4. Що ти готова віддати заради дружби?
5. Що для тебе дружба?
Читати повністю »

36 цікавих питань в аск та спрашивай

Чергове оновлення нашої колекції питань в аск.фм та спрашивай.ру. Цікаві питання для друзів та незнайомців.

  1. Чому, то єдине, що ми не маємо, заважає нам насолоджуватися всім тим, що ми маємо?
  2. Ти зайшла в одні двері і зрозуміла, що потрапила в душову, де миються близько 100 атлетичних молодиків-спортсменів, а коли сіпнулася назад, зрозуміла, що дверцята зачинилися. Твої дії?
  3. Про яку обіцянку ти шкодуєш?
  4. Читати повністю »

Питання дівчині

Не знаєте які питання дівчині на спрашивай.ру або аск.фм? Тоді радимо вам використовувати наші перевірені питання, Ви неодмінно знайдете щось цікаве.
Читати повністю »

Нові питання для хлопців і дівчат

Чергове оновлення нашої колекції питань. У даному пості усі питання розбиті на дві категорії – питання для хлопців і питання для дівчат. Ця замітка буде цікава як хлопцям так і дівчатам. Збережи ці питання як закладку у соц. мережі і у тебе більше не буде проблеми придумати якесь особливе цікаве і оригінальне питання в аск чи спрашивай.

Читати повністю »

12 цікавих питань для дівчат

12 цікавих питань, що можна задати дівчатам у аку або спрашивай. Дана підбірка включає тільки серйозні питання, що стосуються взаємин взаємин між людьми. Дані питання підійдуть на випадок, якщо ти хочеш познайомитися з дівчиною або просто довідатися про неї більше.
Читати повністю »

Яке питання задати дівчині?

Якщо у тебе стоїть проблема “Яке питання задати дівчині?”, то декілька цікавих питань можна знайти тут. Збережи десь їх і більше не будеш мучитися що запитати дівчину.  Питання, що заставлять задуматися та описати своє рішення. Дізнайся про дівчину більше.
Читати повністю »